Evropská liga 2016/2017

I.předkolo

Poř. Zápas I II Penalty
1  
 FC Midtjylland (DAN)
 FK Suduva Marijampole (LIT)
  1 : 0 1 : 0  
2  
 Heart of Midlothian (SKO)
 FCI Tallinn (EST)
  2 : 1 4 : 2  
3  
 Connah´s Quay Nomads (WAL)
 Stabaek Fotball (NOR)
  0 : 0 1 : 0  
4  
 FK Ventspils (LOT)
 Víkingur Gotu (FAE)
  2 : 0 2 : 0  
5  
 FC Linfield (SIR)
 Cork City (IRS)
  0 : 1 1 : 1  
6  
 Levadia Tallinn (EST)
 HB Tórshavn (FAE)
  1 : 1 2 : 0  
7  
 FK Atlantas Klaipéda (LIT)
 HJK Helsinki (FIN)
  0 : 2 1 : 1  
8  
 IFK Göteborg (SWE)
 Llandudno FC (WAL)
  5 : 0 2 : 1  
9  
 St. Patrick´s Athletic (IRS)
 Jeunesse Esch (LUC)
  1 : 0 1 : 2  
10  
 KR Reykjavík (ISL)
 Glenavon Lurgan (SIR)
  2 : 1 6 : 0  
11  
 Shamrock Rovers (IRS)
 Rovaniemi PS (FIN)
  0 : 2 1 : 1  
12  
 Valur Reykjavík (ISL)
 Bröndby Kodaň (DAN)
  1 : 4 0 : 6  
13  
 FC Aberdeen (SKO)
 CS Fola Esch (LUC)
  3 : 1 0 : 1  
14  
 FK Trakai (LIT)
 Nomme Kalju (EST)
  2 : 1 1 : 4  
15  
 Dinamo Minsk (BLR)
 FK Spartaks Jurmala (LOT)
  2 : 1 2 : 0  
16  
 UBK Breidablík (ISL)
 FK Jelgava (LOT)
  2 : 3 2 : 2  
17  
 NSÍ Runavík (FAE)
 Šachťor Soligorsk (BLR)
  0 : 2 0 : 5  
18  
 AIK Stockholm (SWE)
 Bala Town (WAL)
  2 : 0 2 : 0  
19  
 FC Differdange 03 (LUC)
 FC Cliftonville (SIR)
  1 : 1 0 : 2  
20  
 Odds BK (NOR)
 IFK Mariehamn (FIN)
  2 : 0 1 : 1  
21  
 NK Domžale (SLO)
 FC Lusitanos (AND)
  3 : 1 2 : 1  
22  
 FK Bokelj Kotor (MNG)
 Vojvodina Novi Sad (SRB)
  1 : 1 0 : 5  
23  
 AEK Larnaka (CYP)
 SS Folgore Falciano (SNM)
  3 : 0 3 : 1  
24  
 Dila Gori (GRU)
 FC Shirak Gjumri (ARM)
  1 : 0 0 : 1 1 : 4
25  
 Videoton FC (HUN)
 Zaria Balti (MOL)
  3 : 0 0 : 2  
26  
 SP La Fiorita (SNM)
 VSC Debrecín (HUN)
  0 : 5 0 : 2  
27  
 Balzan FC (MAL)
 Neftči Baku (AZR)
  0 : 2 2 : 1  
28  
 FK Gabala (AZR)
 FC Samtredia (GRU)
  5 : 1 1 : 2  
29  
 FC Banants Jerevan (ARM)
 Omonia Nikósia (CYP)
  0 : 1 1 : 4  
30  
 Zimbru Kišiněv (MOL)
 Chichura Sačchere (GRU)
  0 : 1 3 : 2  
31  
 FC Europa (GIB)
 FC Pjunik Jerevan (ARM)
  2 : 0 1 : 2  
32  
 Maccabi Tel-Aviv (IZR)
 ND Gorica (SLO)
  3 : 0 1 : 0  
33  
 KS Teuta Drač (ALB)
 Kairat Almaty (KAZ)
  0 : 1 0 : 5  
34  
 Partizan Tirana (ALB)
 Slovan Bratislava (SVK)
  0 : 0    
35  
 Beroe Stara Zagora (BUL)
 FK Radnik Bijeljina (BIH)
  0 : 0 2 : 0  
36  
 FK Kukësi (ALB)
 Rudar Pljevlja (MNG)
  1 : 1 1 : 0  
37  
 NK Široki Brijeg (BIH)
 FC Birkirkara (MAL)
  1 : 1 0 : 2  
38  
 Slavia Sofia (BUL)
 Zaglebie Lubin (POL)
  1 : 0 0 : 3  
39  
 KF Shkendija (MAK)
 Cracovia Krakow (POL)
  2 : 0 2 : 1  
40  
 UE Santa Coloma (AND)
 Lokomotiva Záhřeb (CRO)
  1 : 3 1 : 4  
41  
 FC Vaduz (LCH)
 FK Sileks Kratovo (MAK)
  3 : 1 2 : 1  
42  
 FK Rabotnički Skopje (MAK)
 Budučnost Podgorica (MNG)
  1 : 1 0 : 1  
43  
 Spartak Trnava (SVK)
 Hibernians Paola (MAL)
  3 : 0 3 : 0  
44  
 Kapaz PFK (AZR)
 Dacia Kišiněv (MOL)
  0 : 0 1 : 0  
45  
 FK Sloboda Tuzla (BIH)
 Beitar Jeruzalém (IZR)
  0 : 0 0 : 1  
46  
 FK Čukarički (SRB)
 FC Ordabasy Šymkent (KAZ)
  3 : 0 3 : 3  
47  
 Admira Wacker Mödling (RAK)
 Spartak Myjava (SVK)
  1 : 1 3 : 2  
48  
 FK Aktobe Lento (KAZ)
 MTK Budapešť (HUN)
  1 : 1 0 : 2