Evropská liga 2017/2018

I.předkolo

Poř. Zápas I II Penalty
1  
 Maccabi Tel-Aviv (IZR)
 KF Tirana (ALB)
  2 : 0 3 : 0  
2  
 Kairat Almaty (KAZ)
 FK Atlantas Klaipéda (LIT)
  6 : 0 2 : 1  
3  
 Beitar Jeruzalém (IZR)
 Vasas Budapešť (HUN)
  4 : 3 3 : 0  
4  
 NK Široki Brijeg (BIH)
 FC Ordabasy Šymkent (KAZ)
  2 : 0 0 : 0  
5  
 CZ Bělehrad (SRB)
 Floriana La Valletta (MAL)
  3 : 0 3 : 3  
6  
 FC La Valletta (MAL)
 SS Folgore Falciano (SNM)
  2 : 0 1 : 0  
7  
 FK Ventspils (LOT)
 Valur Reykjavík (ISL)
  0 : 0 0 : 1  
8  
 FC St. Johnstone (SKO)
 FK Trakai (LIT)
  1 : 2 0 : 1  
9  
 Odds BK (NOR)
 Ballymena United (SIR)
  3 : 0 2 : 0  
10  
 Šachťor Soligorsk (BLR)
 FK Suduva Marijampole (LIT)
  0 : 0 1 : 2  
11  
 Mladost Lučani (SRB)
 Inter Baku (AZR)
  0 : 3 0 : 2  
12  
 Chichura Sačchere (GRU)
 SCR Altach (RAK)
  0 : 1 1 : 1  
13  
 CS Fola Esch (LUC)
 FC Milsami Orhei (MOL)
  2 : 1 1 : 1  
14  
 Partizan Tirana (ALB)
 Botev Plovdiv (BUL)
  1 : 3 0 : 1  
15  
 UE Santa Coloma (AND)
 NK Osijek (CRO)
  0 : 2 0 : 4  
16  
 Zaria Balti (MOL)
 FK Sarajevo (BIH)
  2 : 1 1 : 2 6 : 5
17  
 Bala Town (WAL)
 FC Vaduz (LCH)
  1 : 2 0 : 3  
18  
 VPS Vaasa (FIN)
 Olimpija Lublaň (SLO)
  1 : 0 1 : 0  
19  
 Connah´s Quay Nomads (WAL)
 HJK Helsinki (FIN)
  1 : 0 0 : 3  
20  
 KR Reykjavík (ISL)
 SJK Seinäjoki (FIN)
  0 : 0 2 : 0  
21  
 FC Shirak Gjumri (ARM)
 ND Gorica (SLO)
  0 : 2 2 : 2  
22  
 FK Zira (AZR)
 FC Differdange 03 (LUC)
  2 : 0 2 : 1  
23  
 Vojvodina Novi Sad (SRB)
 MFK Ružomberok (SVK)
  2 : 1 0 : 2  
24  
 FC Pjunik Jerevan (ARM)
 Slovan Bratislava (SVK)
  1 : 4 0 : 5  
25  
 SP Tre Penne (SNM)
 FK Rabotnički Skopje (MAK)
  0 : 1 0 : 6  
26  
 Glasgow Rangers (SKO)
 Progres Niederkorn (LUC)
  1 : 0 0 : 2  
27  
 NK Domžale (SLO)
 Flora Tallinn (EST)
  2 : 0 3 : 2  
28  
 FC Crusaders (SIR)
 FK Liepaja (LOT)
  3 : 1 0 : 2  
29  
 Nomme Kalju (EST)
 B36 Tórshavn (FAE)
  2 : 1 2 : 1  
30  
 Levadia Tallinn (EST)
 Cork City (IRS)
  0 : 2 2 : 4  
31  
 KF Shkendija (MAK)
 Dacia Kišiněv (MOL)
  3 : 0 4 : 0  
32  
 Levski Sofia (BUL)
 FK Sutjeska Nikšič (MNG)
  3 : 1 0 : 0  
33  
 Irtysh Pavlodar (KAZ)
 FC Dunav Ruse (BUL)
  1 : 0 2 : 0  
34  
 Dinamo Batumi (GRU)
 Jagiellonia Bialystok (POL)
  0 : 1 0 : 4  
35  
 FK Željezničar Sarajevo (BIH)
 FK Zeta Golubovci (MNG)
  1 : 0 2 : 2  
36  
 AEK Larnaka (CYP)
 Lincoln Red Imps (GIB)
  5 : 0 1 : 1  
37  
 FC Midtjylland (DAN)
 Derry City (IRS)
  6 : 1 4 : 1  
38  
 Dinamo Minsk (BLR)
 NSÍ Runavík (FAE)
  2 : 1 2 : 0  
39  
 Ferencváros Budapešť (HUN)
 FK Jelgava (LOT)
  2 : 0 1 : 0  
40  
 Lyngby Kodaň (DAN)
 Bangor City (WAL)
  1 : 0 3 : 0  
41  
 FK AS Trenčín (SVK)
 Torpedo Kutaisi (GRU)
  5 : 1 3 : 0  
42  
 Lech Poznaň (POL)
 FK Pelister Bitola (MAK)
  4 : 0 3 : 0  
43  
 Mladost Podgorica (MNG)
 FC Gandzasar Kapan (ARM)
  1 : 0 3 : 0  
44  
 Videoton FC (HUN)
 Balzan FC (MAL)
  2 : 0 3 : 3  
45  
 FC St Joseph´s (GIB)
 AEL Limassol (CYP)
  0 : 4 0 : 6  
46  
 Skënderbeu Korcë (ALB)
 UE Sant Juliá (AND)
  1 : 0 5 : 0  
47  
 FK Haugesund (NOR)
 FC Coleraine (SIR)
  7 : 0 0 : 0  
48  
 FC Stjarnan (ISL)
 Shamrock Rovers (IRS)
  0 : 1 0 : 1  
49  
 IFK Norrköping (SWE)
 FC Priština (KOS)
  5 : 0 1 : 0  
50  
 KÍ Klaksvík (FAE)
 AIK Stockholm (SWE)
  0 : 0 0 : 5