Evropská liga 2019/2020

I.předkolo

Poř. Zápas I II Penalty
1  
 FC St Joseph´s (GIB)
 Glasgow Rangers (SKO)
  0 : 4 0 : 6  
2  
 Gżira United FC (MAL)
 Hajduk Split (CRO)
  0 : 2 3 : 1  
3  
 CSKA Sofia (BUL)
 OFK Titograd Podgorica (MNG)
  4 : 0 0 : 0  
4  
 Jeunesse Esch (LUC)
 Tobol Kostanaj (KAZ)
  0 : 0 1 : 1  
5  
 FC Pjunik Jerevan (ARM)
 FK Shkupi (MAK)
  3 : 3 2 : 1  
6  
 FC Ordabasy Šymkent (KAZ)
 Torpedo Kutaisi (GRU)
  1 : 0 2 : 0  
7  
 FK Ventspils (LOT)
 KS Teuta Drač (ALB)
  3 : 0 0 : 1  
8  
 Connah´s Quay Nomads (WAL)
 FC Kilmarnock (SKO)
  1 : 2 2 : 0  
9  
 FC Europa (GIB)
 Legia Varšava (POL)
  0 : 0 0 : 3  
10  
 KuPS Kuopio (FIN)
 FC Vitebsk (BLR)
  2 : 0 1 : 1  
11  
 Malmö FF (SWE)
 Ballymena United (SIR)
  7 : 0 4 : 0  
12  
 Bröndby Kodaň (DAN)
 Inter Turku (FIN)
  4 : 1 0 : 2  
13  
 Flora Tallinn (EST)
 Radnički Niš (SRB)
  2 : 0 2 : 2  
14  
 FK Čukarički (SRB)
 FC Banants Jerevan (ARM)
  3 : 0 5 : 0  
15  
 FCSB/Steaua (RUM)
 FC Milsami Orhei (MOL)
  2 : 0 2 : 1  
16  
 FC Crusaders (SIR)
 B36 Tórshavn (FAE)
  2 : 0 3 : 2  
17  
 Maccabi Haifa (IZR)
 ND Mura 05 (SLO)
  2 : 0 3 : 2  
18  
 VSC Debrecín (HUN)
 FK Kukësi (ALB)
  3 : 0 1 : 1  
19  
 Brann Bergen (NOR)
 Shamrock Rovers (IRS)
  2 : 2 1 : 2  
20  
 Cork City (IRS)
 Progres Niederkorn (LUC)
  0 : 2 2 : 1  
21  
 FK Molde (NOR)
 KR Reykjavík (ISL)
  7 : 1 0 : 0  
22  
 MFK Ružomberok (SVK)
 Levski Sofia (BUL)
  0 : 2 0 : 2  
23  
 Akademija Pandev (MAK)
 HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
  0 : 3 0 : 3  
24  
 FK Zeta Golubovci (MNG)
 MOL Fehervár FC (HUN)
  1 : 5 0 : 0  
25  
 Šachťor Soligorsk (BLR)
 Hibernians Paola (MAL)
  1 : 0 1 : 0  
26  
 Speranta Nisporeni (MOL)
 Neftči Baku (AZR)
  0 : 3 0 : 6  
27  
 Olimpija Lublaň (SLO)
 FK RFS (LOT)
  2 : 3 2 : 0  
28  
 Honvéd Budapešť (HUN)
 Žalgiris Vilnius (LIT)
  3 : 1 1 : 1  
29  
 FK Radnik Bijeljina (BIH)
 Spartak Trnava (SVK)
  2 : 0 0 : 2 2 : 3
30  
 CS Fola Esch (LUC)
 Chichura Sačchere (GRU)
  1 : 2 1 : 2  
31  
 FC Alashkert (ARM)
 FK Makedonija Gjorče Petrov (MAK)
  3 : 1 3 : 0  
32  
 Dinamo Tbilisi (GRU)
 UE Engordany (AND)
  6 : 0 1 : 0  
33  
 NK Široki Brijeg (BIH)
 Kairat Almaty (KAZ)
  1 : 2 1 : 2  
34  
 FK Kauno Žalgiris (LIT)
 Apollon Limassol (CYP)
  0 : 2 0 : 4  
35  
 DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
 Cracovia Krakow (POL)
  1 : 1 2 : 2  
36  
 FC Stjarnan (ISL)
 FCI Levadia Tallinn (EST)
  2 : 1 2 : 3  
37  
 FC Cliftonville (SIR)
 FK Haugesund (NOR)
  0 : 1 1 : 5  
38  
 FK Riteriai (LIT)
 KÍ Klaksvík (FAE)
  1 : 1 0 : 0  
39  
 FK Liepaja (LOT)
 Dinamo Minsk (BLR)
  1 : 1 2 : 1  
40  
 St. Patrick´s Athletic (IRS)
 IFK Norrköping (SWE)
  0 : 2 1 : 2  
41  
 FC Aberdeen (SKO)
 Rovaniemi PS (FIN)
  2 : 1 2 : 1  
42  
 Balzan FC (MAL)
 NK Domžale (SLO)
  3 : 4 0 : 1  
43  
 KF Laci (ALB)
 Hapoel Beer Sheva (IZR)
  1 : 1 0 : 1  
44  
 JK Narva Trans (EST)
 Budučnost Podgorica (MNG)
  0 : 2 1 : 4  
45  
 Sabail FK (AZR)
 CS Universitatea Craiova (RUM)
  2 : 3 2 : 3  
46  
 UBK Breidablík (ISL)
 FC Vaduz (LCH)
  0 : 0 1 : 2  
47  
 AEK Larnaka (CYP)
 FC Petrocub Hincesti (MOL)
  1 : 0 1 : 0