Evropská liga 2019/2020

II.předkolo

Poř. Zápas I II Penalty
1  
 FC Ararat-Armenia (ARM)
 Lincoln Red Imps (GIB)
  2 : 0 2 : 1  
2  
 HB Tórshavn (FAE)
 FC Linfield (SIR)
  2 : 2 0 : 1  
3  
 KF Shkendija (MAK)
 F91 Dudelange (LUC)
  1 : 2 1 : 1  
4  
 FC Santa Coloma (AND)
 FC Astana (KAZ)
  0 : 0 1 : 4  
5  
 SP Tre Penne (SNM)
 FK Suduva Marijampole (LIT)
  0 : 5 0 : 5  
6  
 Slovan Bratislava (SVK)
 KF Feronikeli (KOS)
  2 : 1 2 : 0  
7  
 FC Pjunik Jerevan (ARM)
 FK Jablonec (CZE)
  2 : 1 0 : 0  
8  
 FK Ventspils (LOT)
 Gżira United FC (MAL)
  4 : 0 2 : 2  
9  
 FK Gabala (AZR)
 Dinamo Tbilisi (GRU)
  0 : 2 0 : 3  
10  
 Partizan Tirana (ALB)
 Sheriff Tiraspol (MOL)
  0 : 1 1 : 1  
11  
 AEK Larnaka (CYP)
 Levski Sofia (BUL)
  3 : 0 4 : 0  
12  
 FC Utrecht (NIZ)
 HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
  1 : 1 1 : 2  
13  
 Chichura Sačchere (GRU)
 FC Aberdeen (SKO)
  1 : 1 0 : 5  
14  
 Honvéd Budapešť (HUN)
 CS Universitatea Craiova (RUM)
  0 : 0 0 : 0 1 : 3
15  
 Šachťor Soligorsk (BLR)
 Esbjerg fB (DAN)
  2 : 0 0 : 0  
16  
 FC Alashkert (ARM)
 FCSB/Steaua (RUM)
  0 : 3 3 : 2  
17  
 FK Mladá Boleslav (CZE)
 FC Ordabasy Šymkent (KAZ)
  1 : 1 3 : 2  
18  
 FK Molde (NOR)
 FK Čukarički (SRB)
  0 : 0 3 : 1  
19  
 Flora Tallinn (EST)
 Eintracht Frankfurt (NĚM)
  1 : 2 1 : 2  
20  
 Yeni Malatyaspor (TUR)
 Olimpija Lublaň (SLO)
  2 : 2 1 : 0  
21  
 Lechia Gdaňsk (POL)
 Bröndby Kodaň (DAN)
  2 : 1 1 : 4  
22  
 FK Haugesund (NOR)
 SK Sturm Graz (RAK)
  2 : 0 1 : 2  
23  
 Arsenal Tula (RUS)
 Neftči Baku (AZR)
  0 : 1 0 : 3  
24  
 Connah´s Quay Nomads (WAL)
 Partizan Bělehrad (SRB)
  0 : 1 0 : 3  
25  
 Lokomotiv Plovdiv (BUL)
 Spartak Trnava (SVK)
  2 : 0 1 : 3  
26  
 CSKA Sofia (BUL)
 NK Osijek (CRO)
  1 : 0 0 : 1 4 : 3
27  
 Hapoel Beer Sheva (IZR)
 Kairat Almaty (KAZ)
  2 : 0 1 : 1  
28  
 GKS Piast Gliwice (POL)
 Riga FC (LOT)
  3 : 2 1 : 2  
29  
 MOL Fehervár FC (HUN)
 FC Vaduz (LCH)
  1 : 0 0 : 2  
30  
 IFK Norrköping (SWE)
 FK Liepaja (LOT)
  2 : 0 1 : 0  
31  
 FC Luzern (SUI)
 KÍ Klaksvík (FAE)
  1 : 0 1 : 0  
32  
 Jeunesse Esch (LUC)
 Vitória Guimaraes (POR)
  0 : 1 0 : 4  
33  
 Aris Soluň (ŘEC)
 AEL Limassol (CYP)
  0 : 0 1 : 0  
34  
 AZ Alkmaar (NIZ)
 BK Häcken (SWE)
  0 : 0 3 : 0  
35  
 KAA Gent (BEL)
 FC Viitorul Constanta (RUM)
  6 : 3 1 : 2  
36  
 DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
 FC Atromitos (ŘEC)
  1 : 2 2 : 3  
37  
 Wolverhampton Wanderers (ENG)
 FC Crusaders (SIR)
  2 : 0 4 : 1  
38  
 Racing Štrasburk (FRA)
 Maccabi Haifa (IZR)
  3 : 1 1 : 2  
39  
 Glasgow Rangers (SKO)
 Progres Niederkorn (LUC)
  2 : 0 0 : 0  
40  
 Budučnost Podgorica (MNG)
 Zorja Luhansk (UKR)
  1 : 3 0 : 1  
41  
 NK Domžale (SLO)
 Malmö FF (SWE)
  2 : 2 2 : 3  
42  
 Valur Reykjavík (ISL)
 Ludogorec Razgrad (BUL)
  1 : 1 0 : 4  
43  
 Shamrock Rovers (IRS)
 Apollon Limassol (CYP)
  2 : 1 1 : 3  
44  
 FC Turín (ITA)
 VSC Debrecín (HUN)
  3 : 0 4 : 1  
45  
 Legia Varšava (POL)
 KuPS Kuopio (FIN)
  1 : 0 0 : 0  
46  
 Espanyol Barcelona (SPA)
 FC Stjarnan (ISL)
  4 : 0 3 : 1