Evropská liga 2020/2021

I.předkolo

Poř. Zápas I II Penalty
1  
 FK Riteriai (LIT)
 Derry City (IRS)
  3 : 2    
2  
 Progres Niederkorn (LUC)
 FK Zeta Golubovci (MNG)
  3 : 0    
3  
 Kairat Almaty (KAZ)
 FC Noah (ARM)
  4 : 1    
4  
 FC Ordabasy Šymkent (KAZ)
 FC Botosani (RUM)
  1 : 2    
5  
 FK Ventspils (LOT)
 Dinamo-Auto Tiraspol (MOL)
  2 : 1    
6  
 Borac Banja Luka (BIH)
 FK Sutjeska Nikšič (MNG)
  1 : 0    
7  
 KS Teuta Drač (ALB)
 Beitar Jeruzalém (IZR)
  2 : 0    
8  
 Nomme Kalju (EST)
 NŠ Mura (SLO)
  0 : 4    
9  
 Dinamo Minsk (BLR)
 GKS Piast Gliwice (POL)
  0 : 2    
10  
 Sumgayit PFK (AZR)
 KF Shkendija (MAK)
  0 : 2    
11  
 FC Alashkert (ARM)
 FK Renova (MAK)
  0 : 1    
12  
 Apollon Limassol (CYP)
 FC Saburtalo Tbilisi (GRU)
  5 : 1    
13  
 FK Bodö/Glimt (NOR)
 FK Kauno Žalgiris (LIT)
  6 : 1    
14  
 Neftči Baku (AZR)
 FK Shkupi (MAK)
  2 : 1    
15  
 MOL Fehervár FC (HUN)
 Bohemian Dublin (IRS)
  1 : 1   4 : 2
16  
 Olimpija Lublaň (SLO)
 Vikingur Reykjavík (ISL)
  2 : 1    
17  
 Lokomotiv Tbilisi (GRU)
 CS Universitatea Craiova (RUM)
  2 : 1    
18  
 CSKA Sofia (BUL)
 Sirens FC (MAL)
  2 : 1    
19  
 Maccabi Haifa (IZR)
 FK Željezničar Sarajevo (BIH)
  3 : 1    
20  
 Kesla FK (AZR)
 KF Laci (ALB)
  0 : 0   4 : 5
21  
 FC Vaduz (LCH)
 Hibernians Paola (MAL)
  0 : 2    
22  
 AGF Aarhus (DAN)
 Honka Espoo (FIN)
  5 : 2    
23  
 Malmö FF (SWE)
 Cracovia Krakow (POL)
  2 : 0    
24  
 Hammarby Stockholm (SWE)
 Puskás Akadémia (HUN)
  3 : 0    
25  
 Rosenborg Trondheim (NOR)
 UBK Breidablík (ISL)
  4 : 2    
26  
 Žalgiris Vilnius (LIT)
 Paide Linnameeskond (EST)
  2 : 0    
27  
 FH Hafnarfjördur (ISL)
 DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
  0 : 2    
28  
 The New Saints (WAL)
 MŠK Žilina (SVK)
  3 : 1    
29  
 Šachťor Soligorsk (BLR)
 FC Sfintul Gheorghe (MOL)
  0 : 0   1 : 4
30  
 Hapoel Beer Sheva (IZR)
 Dinamo Batumi (GRU)
  3 : 0    
31  
 FK Iskra Danilovgrad (MNG)
 Lokomotiv Plovdiv (BUL)
  0 : 1    
32  
 FC Petrocub Hincesti (MOL)
 TSC Bačka Topola (SRB)
  0 : 2    
33  
 FK Kukësi (ALB)
 Slavia Sofia (BUL)
  2 : 1    
34  
 FC La Valletta (MAL)
 Bala Town (WAL)
  0 : 1    
35  
 HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
 FC Differdange 03 (LUC)
  3 : 0    
36  
 Servette Ženeva (SUI)
 MFK Ružomberok (SVK)
  3 : 0    
37  
 FCSB/Steaua (RUM)
 FC Shirak Gjumri (ARM)
  3 : 0    
38  
 FC Motherwell (SKO)
 Glentoran Belfast (SIR)
  5 : 1    
39  
 FC Aberdeen (SKO)
 NSÍ Runavík (FAE)
  6 : 0    
40  
 NK Maribor (SLO)
 FC Coleraine (SIR)
  1 : 1   4 : 5
41  
 Lech Poznaň (POL)
 Valmiera Glass ViA (LOT)
  3 : 0    
42  
 Partizan Bělehrad (SRB)
 FK RFS (LOT)
  1 : 0    
43  
 Shamrock Rovers (IRS)
 FC Ilves Tampere (FIN)
  2 : 2   12 : 11
44  
 Honvéd Budapešť (HUN)
 Inter Turku (FIN)
  2 : 1    
45  
 Lincoln Red Imps (GIB)
 Union Titus Pétange (LUC)
  2 : 0    
46  
 B36 Tórshavn (FAE)
 FCI Levadia Tallinn (EST)
  4 : 3    
47  
 SC Gjilani (KOS)
 APOEL Nikósia (CYP)
  0 : 2