Evropská liga 2020/2021

II.předkolo

Poř. Zápas I II Penalty
1  
 Progres Niederkorn (LUC)
 Willem II Tilburg (NIZ)
  0 : 5    
2  
 Hammarby Stockholm (SWE)
 Lech Poznaň (POL)
  0 : 3    
3  
 B36 Tórshavn (FAE)
 The New Saints (WAL)
  2 : 2   5 : 4
4  
 FK Riteriai (LIT)
 FC Slovan Liberec (CZE)
  1 : 5    
5  
 FK Ventspils (LOT)
 Rosenborg Trondheim (NOR)
  1 : 5    
6  
 Honvéd Budapešť (HUN)
 Malmö FF (SWE)
  0 : 2    
7  
 Aris Soluň (ŘEC)
 FC Kolos Kovalivka (UKR)
  1 : 2    
8  
 KF Laci (ALB)
 Hapoel Beer Sheva (IZR)
  1 : 2    
9  
 Lokomotiv Plovdiv (BUL)
 Tottenham Hotspur (ENG)
  1 : 2    
10  
 FC Botosani (RUM)
 KF Shkendija (MAK)
  0 : 1    
11  
 CSKA Sofia (BUL)
 BATE Borisov (BLR)
  2 : 0    
12  
 Lincoln Red Imps (GIB)
 Glasgow Rangers (SKO)
  0 : 5    
13  
 Servette Ženeva (SUI)
 Stade Remeš (FRA)
  0 : 1    
14  
 FK Bodö/Glimt (NOR)
 Žalgiris Vilnius (LIT)
  3 : 1    
15  
 Hibernians Paola (MAL)
 MOL Fehervár FC (HUN)
  0 : 1    
16  
 Shamrock Rovers (IRS)
 AC Milán (ITA)
  0 : 2    
17  
 NK Osijek (CRO)
 FC Basilej (SUI)
  1 : 2    
18  
 GKS Piast Gliwice (POL)
 TSV Hartberg (RAK)
  3 : 2    
19  
 DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
 FK Jablonec (CZE)
  5 : 3    
20  
 FK Kukësi (ALB)
 VfL Wolfsburg (NĚM)
  0 : 4    
21  
 Olimpija Lublaň (SLO)
 HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
  2 : 3    
22  
 FK Renova (MAK)
 Hajduk Split (CRO)
  0 : 1    
23  
 Borac Banja Luka (BIH)
 FC Rio Ave (POR)
  0 : 2    
24  
 FC Sfintul Gheorghe (MOL)
 Partizan Bělehrad (SRB)
  0 : 1    
25  
 Standard Lutych (BEL)
 Bala Town (WAL)
  2 : 0    
26  
 Viking Stavanger (NOR)
 FC Aberdeen (SKO)
  0 : 2    
27  
 Connah´s Quay Nomads (WAL)
 Dinamo Tbilisi (GRU)
  0 : 1    
28  
 FC Ararat-Armenia (ARM)
 CS Fola Esch (LUC)
  4 : 3    
29  
 FC Astana (KAZ)
 Budučnost Podgorica (MNG)
  0 : 1    
30  
 FK Sileks Kratovo (MAK)
 FC Drita (KOS)
  0 : 2    
31  
 Flora Tallinn (EST)
 KR Reykjavík (ISL)
  2 : 1    
32  
 Djurgardens IF (SWE)
 FC Europa (GIB)
  2 : 1    
33  
 Riga FC (LOT)
 SP Tre Fiori (SNM)
  1 : 0    
34  
 FC Linfield (SIR)
 Floriana La Valletta (MAL)
  0 : 1    
35  
 Inter Escaldes (AND)
 FC Dundalk (IRS)
  0 : 1    
36  
 Kaysar Kyzylorda (KAZ)
 APOEL Nikósia (CYP)
  1 : 4    
37  
 NŠ Mura (SLO)
 AGF Aarhus (DAN)
  3 : 0    
38  
 OFI Kréta (ŘEC)
 Apollon Limassol (CYP)
  0 : 1    
39  
 KS Teuta Drač (ALB)
 FC Granada (SPA)
  0 : 4    
40  
 TSC Bačka Topola (SRB)
 FCSB/Steaua (RUM)
  6 : 6   4 : 5
41  
 IFK Göteborg (SWE)
 FC Kodaň (DAN)
  1 : 2    
42  
 FC Coleraine (SIR)
 FC Motherwell (SKO)
  2 : 2   0 : 3
43  
 Neftči Baku (AZR)
 Galatasaray Istanbul (TUR)
  1 : 3    
44  
 Lokomotiv Tbilisi (GRU)
 Dynamo Moskva (RUS)
  2 : 1    
45  
 Maccabi Haifa (IZR)
 Kairat Almaty (KAZ)
  2 : 1    
46  
 KuPS Kuopio (FIN)
 Slovan Bratislava (SVK)
  1 : 1   4 : 3