Polsko
web:  www.pzpn.pl 
 
Evropské poháry
Sezóna Koeficient Liga mistrů Evropská liga
2018/2019 2,250     
2017/2018 2,875     
2016/2017 3,875  Legia Varšava    
2015/2016 5,500    Legia Varšava Lech Poznaň  
2014/2015 4,750    Legia Varšava  
2013/2014 3,125    Legia Varšava  
2012/2013 2,500     
2011/2012 6,625    Legia Varšava Wisla Krakow  
2010/2011 4,500    Lech Poznaň  
2009/2010 2,125     
2008/2009 5,000   -
2007/2008 1,666   -
2006/2007 2,625   -
2005/2006 1,125   -
2004/2005 2,500   -
2003/2004 4,125   -
2002/2003 6,625   -
2001/2002 4,125   -
2000/2001 3,625   -
1999/2000 3,250   -
1998/1999 4,000   -
1997/1998 2,500   -
1996/1997 4,125  Widzew Lódž  -
1995/1996 4,125  Legia Varšava  -
1994/1995 2,500   -
1993/1994 2,500   -
  Zápasy proti českým týmům
 
Ligová soutěž
Sezóna Mistr
2017/2018 Legia Varšava  Legia Varšava
2016/2017 Legia Varšava  Legia Varšava
2015/2016 Legia Varšava  Legia Varšava
2014/2015 Lech Poznaň  Lech Poznaň
2013/2014 Legia Varšava  Legia Varšava
2012/2013 Legia Varšava  Legia Varšava
2011/2012 Slask Wroclaw  Slask Wroclaw
2010/2011 Wisla Krakow  Wisla Krakow
2009/2010 Lech Poznaň  Lech Poznaň
2008/2009 Wisla Krakow  Wisla Krakow
2007/2008 Wisla Krakow  Wisla Krakow
2006/2007 Zaglebie Lubin  Zaglebie Lubin
2005/2006 Legia Varšava  Legia Varšava
2004/2005 Wisla Krakow  Wisla Krakow
 
Přehled 35 nejznámějších aktivních klubů
Název 1. liga www
 Arka Gdyně *  www.arka.gdynia.pl
 Bruk-Bet Termalica Nieciecza *  www.termalica.brukbet.com
 Cracovia Krakow *  www.cracovia.pl/pilka-nozna/
 Dyskobolia Grodzisk    
 GKS Belchatów    www.gksbelchatow.com
 GKS Katowice    www.gkskatowice.eu
 GKS Piast Gliwice *  piast.gliwice.pl
 Górnik Leczna    www.gornik.leczna.pl
 Górnik Zabrze *  www.gornikzabrze.pl
 Hutnik Nowa Huta    www.nh2010.pl
 Jagiellonia Bialystok *  www.jagiellonia.pl
 Korona Kielce *  www.korona-kielce.pl
 KS Polkowice    www.kspolkowice.pl
 KS Szczakowianka Jaworzno    www.szczakowianka.pl
 KSZO Ostrowiec    www.kszo1929ostrowiec.pl
 Lech Poznaň *  www.lech.poznan.pl
 Lechia Gdaňsk *  www.lechia.pl
 Legia Varšava *  www.legia.com
 LKS Lódž    www.lkslodz.pl
 MKS Swit Nowy Dwór    www.mksswit.pl
 Odra Wodzislav    www.odra.wodzislaw.pl
 Pogon Štětín *  www.pogon.v.pl
 Polonia Bytom    www.poloniabytom.com.pl
 Polonia Varšava    www.ksppolonia.pl
 RKS Radomsko    www.radomsko.prv.pl
 Ruch Chorzów    www.ruchchorzow.com.pl
 Sandecja Nowy Sacz *  www.sandecja.pl
 Slask Wroclaw *  www.slaskwroclaw.pl
 Stomil Olštýn    www.stomilolsztyn.com
 TS Podbeskidzie Bielsko-Biala    www.tspodbeskidzie.pl
 Wisla Krakow *  www.wisla.krakow.pl
 Wisla Plock *  www.wisla-plock.pl
 Zaglebie Lubin *  www.zaglebie.com
 Zaglebie Sosnowiec    www.zaglebie.eu
 Zawisza Bydgoszcz    
Poslední aktualizace: 02.08.2016