Itálie
web:  www.figc.it 
 
Evropské poháry
Sezóna Koeficient Liga mistrů Evropská liga
2019/2020 2,285     
2018/2019 12,642  Juventus Turín AS Řím Inter Milán SSC Neapol   AC Milán Lazio Řím  
2017/2018 17,333  Juventus Turín AS Řím SSC Neapol   AC Milán Lazio Řím Atalanta Bergamo  
2016/2017 14,250  Juventus Turín SSC Neapol   AS Řím Inter Milán ACF Fiorentina US Sassuolo Calcio  
2015/2016 11,500  Juventus Turín AS Řím   Lazio Řím ACF Fiorentina SSC Neapol  
2014/2015 19,000  Juventus Turín AS Řím   Inter Milán FC Turín ACF Fiorentina SSC Neapol  
2013/2014 14,166  Juventus Turín AC Milán SSC Neapol   Lazio Řím ACF Fiorentina  
2012/2013 14,416  Juventus Turín AC Milán   Inter Milán Lazio Řím Udinese Calcio SSC Neapol  
2011/2012 11,357  Inter Milán AC Milán SSC Neapol   Lazio Řím Udinese Calcio  
2010/2011 11,571  AS Řím Inter Milán AC Milán   Juventus Turín Sampdoria Janov US Palermo SSC Neapol  
2009/2010 15,428  Juventus Turín Inter Milán AC Milán ACF Fiorentina   AS Řím Lazio Řím FC Janov  
2008/2009 11,375  Juventus Turín AS Řím Inter Milán ACF Fiorentina  -
2007/2008 10,250  AS Řím Inter Milán AC Milán Lazio Řím  -
2006/2007 11,928  AS Řím Inter Milán AC Milán  -
2005/2006 15,357  Juventus Turín Inter Milán AC Milán Udinese Calcio  -
2004/2005 14,000  Juventus Turín AS Řím Inter Milán AC Milán  -
2003/2004 8,875  Juventus Turín Inter Milán AC Milán Lazio Řím  -
2002/2003 15,928  Juventus Turín AS Řím Inter Milán AC Milán  -
2001/2002 12,571  Juventus Turín AS Řím Lazio Řím  -
2000/2001 9,812  Juventus Turín AC Milán Lazio Řím  -
1999/2000 12,000  AC Milán Lazio Řím ACF Fiorentina  -
1998/1999 12,000  Juventus Turín Inter Milán  -
1997/1998 12,285  Juventus Turín AC Parma  -
1996/1997 10,142  Juventus Turín AC Milán  -
1995/1996 9,500  Juventus Turín  -
1994/1995 13,285  AC Milán  -
1993/1994 14,142  AC Milán  -
  Zápasy proti českým týmům
 
Ligová soutěž
Sezóna Mistr
2018/2019 Juventus Turín  Juventus Turín
2017/2018 Juventus Turín  Juventus Turín
2016/2017 Juventus Turín  Juventus Turín
2015/2016 Juventus Turín  Juventus Turín
2014/2015 Juventus Turín  Juventus Turín
2013/2014 Juventus Turín  Juventus Turín
2012/2013 Juventus Turín  Juventus Turín
2011/2012 Juventus Turín  Juventus Turín
2010/2011 AC Milán  AC Milán
2009/2010 Inter Milán  Inter Milán
2008/2009 Inter Milán  Inter Milán
2007/2008 Inter Milán  Inter Milán
2006/2007 Inter Milán  Inter Milán
2005/2006 Juventus Turín  Juventus Turín
2004/2005 Juventus Turín  Juventus Turín
 
Přehled 43 nejznámějších aktivních klubů
Název 1. liga www
 AC Chievo Verona *  www.chievoverona.it
 AC Milán *  www.acmilan.com
 AC Perugia    www.acperugiacalcio.com
 AC Piacenza    www.piacenzacalcio.it
 ACD Treviso    www.forzatreviso.it
 ACF Fiorentina *  www.fiorentina.it
 ACR Messina    www.acrmessina2017.it
 AS Livorno    www.livornocalcio.it
 AS Řím *  www.asroma.com
 Ascoli Calcio    www.ascolicalcio1898.it
 Atalanta Bergamo *  www.atalanta.it
 Benevento Calcio    www.beneventocalcio.club
 Cagliari Calcio *  www.cagliaricalcio.com
 Calcio Catania    www.calciocatania.it
 Calcio Como    comofootball.com
 Carpi FC 1909    www.carpifc.com
 FC Bologna *  www.bolognafc.it
 FC Brescia    www.bresciacalcio.it
 FC Crotone    www.fccrotone.it
 FC Empoli *  empolifc.com
 FC Janov *  www.genoacfc.it
 FC Modena    modenacalcio.com
 FC Turín *  www.torinofc.it
 FC Venezia    www.veneziafc.it
 Frosinone Calcio *  www.frosinonecalcio.com
 Hellas Verona    www.hellasverona.it
 Inter Milán *  www.inter.it
 Juventus Turín *  www.juventus.com
 Lazio Řím *  www.sslazio.it
 LR Vicenza    www.lrvicenza.net
 Novara Calcio    www.novaracalcio.com
 Parma Calcio 1913 *  www.fcparma.com
 Pescara Calcio    www.pescaracalcio.com
 Reggina 1914    reggina1914.it
 Robur Siena    www.robursiena.it
 S.P.A.L *  www.spalferrara.it
 Sampdoria Janov *  www.sampdoria.it
 SSC Bari    www.sscbari1908.it
 SSC Neapol *  www.sscnapoli.it
 Udinese Calcio *  www.udinese.it
 US Lecce    www.uslecce.it
 US Palermo    www.palermocalcio.it
 US Sassuolo Calcio *  www.sassuolocalcio.it
Poslední aktualizace: 09.07.2016